Euro 2016 теледидарын қамту бойынша нұсқаулық пен қондырғылар тізімі

Euro 2016 теледидарын қамту бойынша нұсқаулық пен қондырғылар тізімі



Еуро-2016 соңғы 16 матчының матчтары расталды және BBC мен ITV қай матчтарды тікелей эфирден көрсететіндерін таңдады.



Жарнама

Төменде ойындардың күнтізбесі мен теледидар қондырғыларының толық нұсқасы келтіріліп, басталу уақыты, датасы мен арналары көрсетілген. Алдыңғы нәтижелерді көру үшін төмен айналдырыңыз.

Еуро-2016 финалы 10 шілдеде, жексенбіде, кешкі сағат 20.00-де, BBC мен ITV тікелей эфирінде.



Еуро-2016 теледидарда тікелей эфирде - қамту нұсқаулығы және қондырғы күнтізбесі

6 шілде, сәрсенбі: 1 жартылай финал

Португалия мен Уэльс: Нәтиже 2-0

7 шілде, бейсенбі: 2 жартылай финал

Германия - Франция кешкі 19: 30-дан бастап BBC1-де (кешкі 20-да басталады)

10 шілде жексенбі: Еуро-2016 финалы, кешкі 20.00 BBC1 және ITV

Тоқсандық қорытынды нәтижелер

30 маусым, бейсенбі: 1 тоқсан-финал

Польша - Португалия Нәтиже: 1-1 (Португалия пенальтиден 5-3 жеңді)



1 шілде жұма: 2-тоқсан-финал

Уэльс - Бельгия Нәтиже: 3-1

2 шілде, сенбі: 3-тоқсан-финал

Германия - Италия Нәтиже: 1-1 (Германия пенальтиден 6-5 жеңеді)

3 шілде жексенбі: 4 ширек финал

Исландиядағы Франция Нәтиже: 5-2

Еуро-2016 турының 16 кезеңі

25 маусым сенбі: 16 тур

Швейцария мен Польша Нәтиже: 1-1 (пенальтиден Польша 5-4 жеңді)
Уэльс пен Солтүстік Ирландия Нәтиже: 1-0
Хорватия - Португалия Нәтиже: 0-1

26 маусым, жексенбі: 16 тур

Франция - Ирландия Республикасы Нәтиже: 2-1
Германия - Словакия Нәтиже: 3-0
Венгрия - Бельгия Нәтиже: 0-4

27 маусым, дүйсенбі: 16 тур

Италия - Испания 17.00 BBC1 2-0
Англия - Исландия 20.00 ITV 1-2

Euro 2016 топтық кезеңінің нәтижелері

Жұма 10 маусым

Румыниядағы Франция А тобы. Нәтиже: 2-1

Сенбі 11 маусым

Албания Швейцарияда А тобы: Нәтиже: 0-1
Уэльс пен Словакия B тобы: Нәтиже: 2-1
Англия - Ресей B тобы: Нәтиже: 1-1

12 маусым, жексенбі

Түркия - Хорватия D тобы: Нәтиже: 0-1
Польша - Солтүстік Ирландия С тобы: Нәтиже: 0-1
Германия - Украина С тобы: Нәтиже: 2-0

Дүйсенбі 13 маусым

Испания - Чехия D тобы: Нәтиже: 1-0
Ирландия Республикасы - Швеция: Нәтиже: 1-1
Бельгия - Италия Е тобы: Нәтиже: 0-2

Сейсенбі 14 маусым

Австрия - Венгрия F тобы: Нәтиже: 0-2
Португалия - Исландия F тобы: Нәтиже: 1-1

Сәрсенбі 15 маусым

Ресей Словакияда B тобы: Нәтиже: 1-2
Румыния - Швейцария А тобы: Нәтиже: 1-1
Албаниядағы Франция А тобы: Нәтиже: 2-0

Бейсенбі, 16 маусым

Англия - Уэльс B тобы: Нәтиже 2-1
Украина мен Солтүстік Ирландия С тобы: Нәтиже: 0-2
Германия - Польша С тобы: Нәтиже: 0-0

Жұма 17 маусым

Италия - Швеция Е тобы: Нәтиже: 1-0
Чехия - Хорватия D тобы: 17.00 BBC1
Испания - Түркия D тобы: 20.00 ITV

Сенбі 18 маусым

Бельгия мен Ирландия Республикасы Е тобы: Нәтиже: 3-0
Исландия мен Венгрия F тобы: Нәтиже: 1-1
Португалия - Австрия F тобы: Нәтиже: 0-0

19 маусым, жексенбі

Румыния - Албания А тобы: Нәтиже: 0-1
Швейцария мен Франция А тобы: Нәтиже: 0-0

20 маусым, дүйсенбі

Ресей - Уэльс В тобы: Нәтиже: 0-3
Словакия - Англия В тобы: Нәтиже: 0-0

Сейсенбі 21 маусым

Солтүстік Ирландия - Германия С тобы: Нәтиже: 0-1
Украина мен Польша С тобы: Нәтиже: 0-1
Хорватия - Испания D тобы: Нәтиже: 2-1
Чехия - Түркия D тобы: Нәтиже: 0-2

Жарнама

Сәрсенбі 22 маусым

Венгрия - Португалия F тобы: Нәтиже: 3-3
Исландия - Австрия
F тобы: Нәтиже: 2-1
Италия мен Ирландия Республикасы
Е тобы: Нәтиже: 0-1
Швеция - Бельгия
Е тобы: Нәтиже: 0-1